Her Kadının Dolabında Olması Gereken Giysiler

5.304
A+
A-
Her Kadının Dolabında Olması Gereken Giysiler

Dolabımıza ne kadar kıyafet satın alırsak alalım, mutlaka birkaç parça eksik olduğunu görürüz. Bunlar aslında dolabın temel parçaları niteliğindedir. Biz kadınlar için bazı parçalar vardır, o eksik parçalar aslında olması gereken parçalardandır. Her ne kadar sürekli alış-veriş yapıyor olsak bile; aslında bir süre sonra her kadının dolabında olması gereken giysiler konusunda eksiğimiz olduğunu anlarız. Size bu giysilerden bahsedeceğiz.

Şık ve Güzel Bir Beyaz Gömlek

Hem yazın hem de kışın giyebileceğiniz bir beyaz gömlek, resmen anın kurtarıcısı olacaktır. Burada tam kalıp bir beyaz gömlekten bahsetmiyoruz. Gerek tiril tiril bir yaz akşamında giyilecek gerek ise de kumaş pantolonun üzerine giyilecek bir beyaz gömlek olacaktır.

Deri Ceket

Mevsim geçişlerinde bazı parçalara ihtiyacımız olur; işte bunlardan birisi ve maskulen tarzımızı ortaya çıkartacak olan ne güzel parça deri ceket olacaktır. Her kadının dolabında bir adet siyah deri ceket bulunmalıdır. 

Beyaz T-Shirt

Her yapacağınız kombin için bir adet beyaz t-shirt değil; sadece bir V yaka t-shirte ihtiyacınız olacaktır. Özellikle de kumaş anlamında kaliteli bir kumaştan olarak bu giysi, sizlerin her an işine yarayan bir parça olacaktır.

Kot Pantolon

Dolabınızda 2 adet pantolon bulunmalıdır. Bunlardan birisi siyah kot birisi de koyu kot pantolon olmalıdır. İkisi sizin dolabınızın vazgeçilmezleri haline gelecek ve neredeyse çoğu zamanınızı bu iki parça içinde geçireceksiniz. Dolabınızda mutlaka olmalı dediğimiz iki parçadır. 

Düz Swetshirt

Kış akşamları veya ilkbahar akşamlarında o üşüme esnasında bir şeyler ararız. İşte o aradığınız şey dolabınızda olması gereken şeydir. İsterseniz her renkten isterseniz size yakışan o renkleri dolabınızda muhafaza edebilirsiniz. 

Siyah Tayt

Bahsettiğimiz t-shirtler ve swetshirtlerle en rahat ne giyilebilir, elbette siyah tayt giyilecektir. Dünyanın en rahat kombini nedir diye sorarsanız, işte bu siyah tayt kombini olacaktır. Muhakkak bir adet bulunmalı ve sizlerde bu rahatlığa kavuşmalısınız.

Siyah Bir Elbise

Bu kıyafet ise bir gün kurtarıcı değil; aksine bir gece kurtarıcı kıyafet olacaktır. Küçük bir siyah elbise; hem davetlerde hem de özel gecelerde sizin işinizi görecek olan en önemli parçadır. Hala kendinize siyah elbise almadınız mı?

İlginizi çekebilir: Saçlarınızın Sağlığı İçin Porozitesini Ve Buna Uygun Bakım Şekillerini Öğrenin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Ebru Bektaşoğlu dedi ki:

  Merhabalar,

  Sade, minimal ve kapsül bir gardırop oluşturduğumuzda gardırobumuz daha kullanışlı hale geliyor. Bu şekilde daha kolay kombin yapabiliyoruz ve her sabah ‘’Bugün ne giysem?’’ derdine düşmüyoruz.

  Keyifli okumalar dilerim.
  http://www.ebrubektasoglu.com/

  1. Mor Yaprak dedi ki:

   Değerli Yorumunuz İçin Çok Teşekkürler Ebru Hanım, Linkten Dolayı Yorumunuzda Yapmak Zorunda Kaldığımız Küçük Değişiklik İçin K Bakmayınız. Bu Şekliyle İstememeniz Halinde İletirseniz Yorumunuzu Kaldırabiliriz…