Bir Erkeğin Size Aşık Olduğunu Anlamanın 8 Yolu!

Bir Erkeğin Size Aşık Olduğunu Anlamanın 8 Yolu!

Aşık olmak, size aşık olunduğunu hissetmek, hayatınızdaki en güzel heyecanlardan bir tanesidir. Bazen her erkek için geçerli olmasa da aşık bir erkek genelde belli başlı ortak davranışlar sergiler. Aşık erkeğin davranışları ile ilgili bilinen tüm detayları maddeler halinde sizler için sıraladık. Buyurun:

  • Size aşık bir erkek yanınızda iken normalde konuştuğu ses tonundan biraz daha düşük bir tonda ve daha yumuşak bir ifade ile konuşur.
  • Bir topluluk içindeyken ve bir aktivite planlanırken sizin de görüşlerinizi soruyor ve önemsiyorsa bu aşık bir erkek davranışıdır. İşareti sakın kaçırmayın!
  • Aşık bir erkek aşık olduğu kadından gözlerini ayırmayı tercih etmez. Bazen kaçamak bakışlar ile kadının bakışlarını yakalamaya çalışır. Bakışlarınız buluşuyorsa doğru yoldasınız demektir.
  • Aşık erkek fiziksel temas kurmaya çalışır. Aşkı göstermenin en içten yolu dokunma ihtiyacıdır. Bu durum sadece sevgili veya eş için geçerli bir durum değildir. Sevdiğiniz her şeye bir şekilde dokunma ihtiyacı hissedersiniz bu yaratılıştan gelen bir durumdur.
  • Seven insan karşısındaki insanı tanımak ister. Aşık bir erkek karşısındaki kadına hayatı ve hoşlandıkları ile ilgili sorular sorar. Aşık olmak tanımak ile başlar ve devam eder. Ortak noktaların keşfedilmesi için sorulara samimi ve doğru cevaplar verilmelidir. Bir erkek size hayatınız ile ilgili sorular sormaya başlamışsa sizi daha yakından tanımak istiyordur.
  • Aşık erkek sizinle daha fazla zaman geçirmek ister. Sizi evinize bırakmayı teklif edebilir, araç bekleyecekseniz durakta sizinle beklemek isteyebilir. Bir etkinliğe davet edilmişse sizin de gelmenizi teklif edebilir. Sizinle vakit geçirmeyi istemesi, aynı toplumda bulunmayı düşünmesi ve sizi arkadaşları ile tanıştırması tipik bir aşık erkek davranışıdır.
  • Sosyal medyayı unutmamak gerekir. Arkadaş olarak sizi eklemek istiyor neredeyse her adımınızı takip ediyor, beğeniyor, güzel yorumlar yapıyorsa çoktan aşk zilleri çalmaya başlamış demektir. Siz de bu ilgiye cevap verirseniz yeni bir aşkın temelleri atılmaya başlanabilir.
  • Olabilecek her fırsatta bazen belirgin bezen de ima ile hayatınızda birinin olup olmadığını merak ediyorsa karşınızdaki erkek, çok büyük bir ihtimalle size aşık bir erkektir. Hayatımda biri yok cevabını alan erkek yüzünde bir gülümseme ile size bakıyorsa ben sana aşık oldum demek istiyordur.

Yukarıdaki aşık bir erkeğin davranışlarını genellemeye çalıştık. Unutulmaması gereken nokta karşınızdaki erkeğin bu davranışları yerinde ve kararında yapması gerektiğidir. Eğer erkek çok ısrarcı ve bunaltıcı ise durup düşünmeniz gereken noktalar oluğunu da ayrıca hatırlatalım istedik. Aşk DOĞRU zamanda SİZİNLE olsun!

İlginizi Çekebilir: Uzun & Mutlu Bir İlişkinin, Olmazsa Olmazı Nelerdir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.